Організація навчального процесу зі світової літератури в 5 класі (29.08.2013)

Нормативні документи:
Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти (Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. № 1392)Лист МОН № 1/9-368 від 24.05.13 «Про організацію навчально-виховного процесу у 5-х класах загальноосвітніх навчальних закладів і вивчення базових дисциплін в основній школі»

Рекомендації МОН України: Додаток 2 до листа Міністерства освіти і науки України від 24.05. 2013 №1/9-368: світова література

Світова література. Навчальна програма для учнів 5 – 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Матеріали конференції:

Нормативно-правове забезпечення викладання світової літератури в 5-му класі в 2013-2014 н. р.(з методичних рекомендацій МОН України)

Олена Мігунова «Можливості використання інформаційно-освітніх ресурсів у процесі підготовки вчителів до викладання світової літератури у 5-му класі»

Тетяна Щербань «Вивчення творів, нещодавно введених до шкільної програми 5-го класу. З досвіду роботи»

Юлія Костенко «Рецепція сучасними п’ятикласниками творів дитячої літератури, уведених до програми 5-го класу. Проект «Книжка для друга»

Ірина Кузьменчук «Організація методичної роботи у 2013-2014 навчальному році з учителями світової літератури м. Києва, що викладають у 5 – му класі»

Дидактичні матеріали:

Орієнтовне календарно-тематичне планування світової літератури в 5 класі (автор – Людмила Тарнавська, учитель НВК «Святошинська гімназія»)

Тематичне планування світової літератури в 5 класі (автори – колектив учителів світової літератури Дарницького району)

Плани-конспекти уроків світової літератури в 5-му класі (автор – Валентина Секіріна, вчитель гімназії №290 Дарницького району)

План проекту «Книжка для друга» (автор – Юлія Костенко, вчителя СШ №16 Оболонського району)

Матеріали до уроків з посібника Волощук Є.В. Слободянюк О.М. Світова література. 5 клас. Книга для вчителя. – К. – Генеза. – 2013

One comment

1. Лєпєєва Людмила Йосипівна коментує:

Анжела Мельник у статті «… Слово, книжка і живі людські стосунки » дає методичні поради щодо організації тижня зарубіжної літератури у школі. Робота сподобалась. Це суттєва допомога вчителю у проведенні таких заходів. Дякую.