Організація навчально-виховного процесу з курсу «Основи здоров’я» в 7 класі

Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти (Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 року №1392)
Основи здоров’я. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів. 5-9 класи
Особливості вивчення базових дисциплін у загальноосвітніх навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році. Додаток до листа Міністерства освіти і науки України від 26.06.2015 року №1/9-305. Витяг: основи здоров‘я
Наказ МОНУ від 21.08.2013 року №1222 «Орієнтовні вимоги до рівня знань учнів основної школи. Основи здоров’я»
Типові навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня. (Наказ Міністерства освіти і науки України від 29.05.2014 року №664)

Орієнтовне календарно-тематичне планування з курсу «Основи здоров’я», 5-7 класи
Методичні рекомендації, розробки уроків
В.В.Шпильова. Методичні рекомендації щодо навчання з предмета «Основи здоров’я» та факультативного курсу «Захисти себе від ВІЛ» (за матеріалами рекомендацій МОНУ 2013-2014 років)
Основи здоров’я – підручник для 7 класу (автори Василенко С.В., Гущина Н.І., Коломоєць Г.А.)
Список підручників для 7-го класу
В.В.Шпильова. Розробки уроків курсу «Основи здоров’я». 7 клас