Організація навчального процесу з іноземної мови в 5-му класі (28.08.2013)

Лист МОН від 24.05.13№ 1/9-368 «Про організацію навчально-виховного процесу в 5-х класах загальноосвітніх навчальних закладів і вивчення базових дисциплін в основній школі» Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 02.08.2012 р.№ 882 «Про використання навчальної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах»

Лист Міністерства освіти і науки України № 1/9-349 від 20.05.13 «Про навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів та структуру 2013/2014 навчального року»

Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти (Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. № 1392

Додаток 2 до листа МОН України № 1/9-368 від 24.05.2013 «Іноземні мови»

Навчальні програми для загальноосвітніх навчальних закладів: англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова (1-4 класи)

Іноземна мова: програма для загальноосвітніх навчальних закладів (5 клас)

Календарно-тематичне планування та методичні рекомендації

Календарно-тематичне планування до підручника Dive into English 5 клас (автор В.М.Буренко)

Методичні рекомендації з розвитку творчої особистості учня в процесі навчання іноземної мови на 2013-2014 н.р. (Буренко, Сафарян)

Загальні методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу у п’ятих класах загальноосвітніх навчальних закладів (Коваленко)

Календарно-тематичне планування до підручника messages 2 – 5 клас

Календарно-тематичне планування до підручника More 1 – 5 клас

Календарно-тематичне планування до підручника Your Space 2 – 5 клас

Матеріали конференції

О.Константинова Інноваційні технології навчання в розвитку креативних здібностей і толерантного мислення учнів : презентація

Л. Залюбовська. Особливості навчання письма учнів молодшого шкільного віку ( 1 -2 класи ): презентація

Н. Зайченко.Master Class on Concept checking: текст

Л.Левченко. Poetry as creative process of comprehending English: текст

Матереали для вчителя

В. Буренко. «Особливості навчання іноземної мови учнів молодшого шкільного віку» : стаття

Л.Залюбовська. «Myself and others: intercultural awareness in the EFL classroom» : презентація

Я.Корницька. Розробка відкритого уроку з англійської мови: текст

Н.Смілян. Урок “Їжа та напої”: текст