Організація навчально-виховного процесу із зарубіжної літератури в 7 класі

Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти (Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 року №1392)
Особливості вивчення базових дисциплін у загальноосвітніх навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році. Додаток до листа Міністерства №1/9-305 від 26.06.2015 року. Витяг: зарубіжна література. С.19-24
Лист МОН України 1/9-380 від 10.08.2015 року «Щодо методичних рекомендацій для учнів 4-х та 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів»: зарубіжна література, 7 клас
ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів 5–9 класи (2012 р. зі змінами 2015 р.)
Наказ МОН України №518 від 08.03.2015 року (Про перейменування предмета «Світова література» на «Зарубіжна література»)

Матеріали конференції
Програма конференції
Олена Котусенко. Нормативно-правове забезпечення викладання зарубіжної літератури в 2015-2016 н.р.: відео (5 хв.)
Юрій Ковбасенко. Сучасна шкільна літературна освіта: проблеми і перспективи: відео (6 хв.)
Світлана Сафарян. Шляхи удосконалення уроку літератури в контексті проблем сучасної шкільної літературної освіти: відео (9 хв.)
Анжела Мельник. «… Слово, книжка і живі людські стосунки». Методичні рекомендації до організації тижня зарубіжної літератури у школі: стаття
Олена Покатілова. Вивчення творів сучасної зарубіжної літератури у 7 класі. (На прикладі роману Д.У.Джонс «Мандрівний замок Хаула»): відео (6 хв.)
Ігор Ціко. Організація роботи з оригіналом і перекладом на уроках зарубіжної літератури в 5-7 класах (до проблеми формування етнокультурної компетентності учнів)
Дидактичні матеріали на допомогу вчителям, що викладають у 7-му класі
Орієнтовне календарно-тематичне планування зарубіжної літератури в 7 класі (автор — Олександр Первак, учитель Бутовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівського району Хмельницької області)
Олександр Первак. Зарубіжна література. 7 клас. Уроки 1-8