Організація навчально-виховного процесу з хімії в 7 класі

Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти
Хімія. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів. 7-9 класи
Типові навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня. (Наказ Міністерства освіти і науки України від 29.05.2014 р. №664)
Особливості вивчення базових дисциплін у загальноосвітніх навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році. Додаток до листа Міністерства освіти і науки України від 26.06.2015 р. №1/9-305. Витяг: хімія.
Орієнтовні вимоги до рівня знань учнів основної школи. Наказ МОНУ від 21.08.2013 р. №1222
Додаток до листа МОН України від 16.06 2014 р. №1/9-319 «Організація навчання і перевірки знань, проведення інструктажів з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності в загальноосвітніх навчальних закладах. Методичні матеріали»
Лист МОН України від 07.03.2014 р. №1/9-607 щодо відкликання листа від 5 вересня 2013 року №1/9-607 «Про використання навчальної літератури»

І.О.Філоненко, В.В.Шпильова. Орієнтовне календарно-тематичне планування з хімії для 7 класу