Організація навчального процесу з іноземної мови в 7-му класі

Навчальні програми для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів з вивченням іноземних мов
Навчальні програми для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів (за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти) – іноземні мови

Календарно-тематичне планування до підручника Dive into English 1 клас (автор В.М.Буренко)
Календарно-тематичне планування до підручника Dive into English 2 клас (автор В.М.Буренко)
Календарно-тематичне планування до підручника Dive into English 3 клас (автор В.М.Буренко)
Календарно-тематичне планування до підручника Dive into English 4 клас (автор В.М.Буренко)
Календарно-тематичне планування до підручника Dive into English 5 клас (автор В.М.Буренко)
Календарно-тематичне планування до підручника Dive into English 6 клас (автор В.М.Буренко)
Календарно-тематичне планування до підручника Dive into English 7 клас (автор В.М.Буренко)
Методичні рекомендації, статті, дидактичні матеріали
В.М.Буренко. Використання системи вправ з усіх видів мовленнєвої діяльності
В.М.Буренко. Актуальні проблеми роботи з обдарованими дітьми
В.М.Буренко. З досвіду покрокового навчання дослідницької діяльності як виду дистанційної роботи з обдарованими дітьми
Концептуальні засади побудови навчальної програми елективних курсів з іноземних мов для старшої школи. За загальною редакцією Валерія Редька
С.І.Сафарян. З досвіду організації та проведення дистанційного діагностування рівнів розвитку творчих здібностей
С.І.Сафарян. Індивідуальні дистанційні форми роботи з обдарованими дітьми
Ю.В.Бигич. Інтерактивні дистанційні форми роботи з обдарованими дітьми
Л.М.Жарікова. Дистанційні види роботи з обдарованими дітьми з компонентом змагання
Л.М.Жарікова. Developing speaking activities

Відп.: В.І.Ковальчук, заступник директора ІППО з науково-методичної роботи