Організація навчально-виховного процесу з історії в 7 класі

Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів. Історія України. Всесвітня історія 5–9 класи
Навчальна програма «Історія» для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів (за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти)

Методичні рекомендації
О.Ф.Трухан. Методичні умови формування вмінь працювати з підручником в учнів 6-7 класів у процесі навчання історії
Орієнтовне календарно-тематичне планування уроків. «Всесвітня історія. Історія України» 7 клас
Плани-конспекти та розробки уроків

Історія Всесвітня

Матеріали до уроків-практикумів
Адреси веб-ресурсів для підготовки та проведення практичних занять у 7 класі
Відео та презентації
Ф.Л.Левітас. Особливості викладання курсу «Історія Середніх віків» у 7 класі за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти та новими програмами з історії (11 хв.)
Ю.Б.Малієнко. Формування в учнів 7 класів ключових та предметних компетентностей на уроках історії (8 хв.)
Презентація підручників з історії “Підручник — надійний путівник у світі знань”

Відп.: В.І.Ковальчук, заступник директора ІППО з науково-методичної роботи
конт. тел. (044) 553-97-85