Організація навчально-виховного процесу з географії (7 клас) в 2015-2016 н.р.

Навчальна програма з географії для учнів 6–9 класів загальноосвітніх навчальних закладів
Особливості вивчення базових дисциплін у загальноосвітніх навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році. Додаток до листа Міністерства освіти і науки України від 26.06.2015 р. №1/9-305

Орієнтовне календарно-тематичне планування, методичні рекомендації
Орієнтовне календарне планування за підручником «Географія. 7 клас» (автор С.Кобернік, Р.Коваленко, 2015 р.)
Н.Чанцева. «Особливості вивчення географії у 7 класі»
С.Кобернік. Концепція сучасного підручника з географії для основної школи
С.Кобернік. Анотація на оновлену в 2015 році версію підручника
Орієнтовні вимоги до оцінювання рівня знань учнів. Географія