У грудях б’ється українське серце!

3crqXjKKFAwСтоліттями плекався в українських душах патріотизм.
Як розуміє його сучасний українець? Як найсокровенніше з одержаних у спадок від предків почуття. Як любов до рідної землі, відданість вітчизні. Як повагу й любов до рідної мови, адже «тільки мова береже в основі безсмертя української душі…» (Б.Олійник).

Ф.Л.Левітас. Урок патріотизму

GYkKgRq2PYk

Недооцінка або ігнорування почуття патріотизму окремої особи або групи людей спричиняють конфлікт. Нехтування, приниження, зневага до патріотичних почуттів, національної гідності, волелюбства й суверенності цілого народу спричиняють війну – інформаційну, економічну, тотальну, гібридну…
Так вважають освічені й досвідчені дорослі.
А як розуміють суть патріотизму щирі й безпосередні у своїх почуттях діти? Ось їхні відповіді на запитання:

Хто такий патріот?

Які риси характеру властиві патріоту?

Чи ти вважаєш себе патріотом?

Кого ти можеш назвати патріотом?

Що хочуть українські діти почути від людей, які принесли на нашу землю горе?

Українських воїнів підтримали лідери учнівського самоврядування Києва. Флешмоб «Повертайся живим!» (пісню виконують Kozak System та сестри Тельнюк)

Міністерство освіти і науки України рекомендує провести в навчальних закладах цикл Уроків мужності. «Лейтмотивом уроків має стати любов до України, самовідданість і патріотизм її захисників, активна громадянська позиція українців, особиста відповідальність за долю держави».
Лист МОН України № 1/9-412 від 13.08.14 року “Про проведення Уроків мужності”
MyVSo9PpwUY[1]Темами таких уроків мають бути мужність українських військових та добровольців, їхня вірність Присязі українському народові, готовність віддати життя за мир і спокій в Україні.

Усе подолає в тяжкій боротьбі незламна моя Україна: орієнтовний конспект уроку мужності (7-9 кл.)

Хто він, герой сучасної України? Дискусія на актуальну суспільну тему за матеріалами ЗМІ (10,11 клас)

«Пріоритет української освіти нині такий: не дати війні знівечити дитячу душу. Розуміємо, що це війна за Україну. Головне завдання – робити все, щоб під вишиванкою в дитини билося українське серце», – стверджує дитяча письменниця Галина Кирпа. Погодьмося з нею і працюймо! Слава Україні!
Навчальні матеріали патріотичної тематики, якими ви можете й хочете поділитися з колегами, просимо надсилати на адресу: nmc.it.ippo@kubg.edu.ua

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*