Організація навчального процесу з математики в 5-му класі (27.08.2013)

Додаток 2 до листа МОН України № 1/9-368 від 24.05.2013 «Математика»

Математика. Навчальна програма для учнів 5 – 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Календарне планування уроків, методичні рекомендації
Орієнтовне календарне планування за підручником «Математика. 5 клас». (автор Істер О.С., 2013 р.)Орієнтовне календарне планування за підручником «Математика. 5 клас». (автори Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С., 2013 р.)

Орієнтовне календарне планування за підручником «Математика. 5 клас». (автори Тарасенкова Н.А., Богатирьов І.М., Бочко О.П., Коломієць О.М., Сердюк З.О., 2013 р.)

О.С.Істер. Методичні рекомендації щодо викладання математики у 5 класі

О.В.Полякова, О.А.Олексюк. Методичні рекомендації «Наступність у вивченні математики між початковою і середньою ланками освіти»

Матеріали конференції
О.А.Олексюк. Методичні рекомендації щодо вивчення математики в 5 класі у 2013/14 н.р.: презентація (1,10 Мб)М.С.Якір. Слово автора підручника «Математика. 5 клас»: відео (4 хв.)

Н.А.Тарасенкова. Про підручник «Математика. 5 клас»: презентація (4,59 Мб)

О.С.Істер. Про підручник «Математика. 5 клас»: презентація (2,71 Мб)

Ю.О.Захарійченко. Навчально-методичне забезпечення курсу «Математичний калейдоскоп. 5 клас»: презентація (1,99 Мб)

А.П.Семененко. Моніторингове дослідження якості математичної підготовки учнів 5-их класів ЗНЗ м. Києва у 2011/12 н.р.: презентація (3,08 Мб)

Матеріали для вчителя
С.В.Прошак. Навчити мислити: статтяС.В.Прошак. Вхідна контрольна робота. 5 класО.Я.Митник. Система завдань розвивального характеру: стаття О.І.Буковська, Д.В.Васильєва.

Навчально-методичне забезпечення факультативного курсу «Логіка. 5 клас»: презентація (3,08 Мб)

К.Д.Петровська. Розробка уроку «Додавання натуральних чисел» (5 клас)

Г.В.Тертична. Розробка нестандартного уроку «Додавання та віднімання натуральних чисел (5 клас)

І.В.Гонтаренко. Анімаційна складова діяльнісного методу навчання: статтяО.І.Оцел. Розробка нестандартного уроку «Додавання, віднімання, порівняння та округлення десяткових дробів» (5 клас)