Організація навчального процесу з музичного мистецтва в 3, 6 класах (29.08.2014)

Музичне мистецтво: Програма для загальноосвітніх навчальних закладів. 1-4 класи
Мистецтво: Програма для 5-9 класів. Програма «Музичне мистецтво» (5-7 класи)
Лист МОН України від 01.07.2014 №1/9-343 «Про організацію навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладів і вивчення базових дисциплін в основній школі»

Орієнтовне календарно-тематичне планування викладання предмета «Мистецтво» за підручником Л.Масол, О.Гайдамаки, Н.Очеретяної (3 кл.)
Орієнтовне календарно-тематичне планування викладання предмета «Музичне мистецтво» за підручником  Л.Арістова, В.Сергієнко (3 кл.)
Плани-конспекти уроків, дидактичні матеріали
Ірина Малюк. Орієнтовні плани-конспекти уроків (3 кл.)
Ганна Млєчко. Богатирські образи в мистецтві: план-конспект уроку (6 кл.)
Ганна Млєчко. Презентація до уроку «Богатирські образи в мистецтві» (6 кл.)