Організація навчально-виховного процесу з географії (6 клас) в 2014-2015 н.р. (29.08.2014)

Лист МОН України №1/9-303 від 11.06.14 «Про навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів та структуру 2014/2015 навчального року»
Навчальна програма з географії для учнів 5–9 класів загальноосвітніх навчальних закладів
Лист МОН України №1/9-343 від 01.07.14 «Про організацію навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладів і вивчення базових дисциплін в основній школі»
Методичні рекомендації МОН України щодо вивчення географії: з додатка 3 до листа МОН України №1/9-343 від 01.07.14 (Географія)

Орієнтовне календарно-тематичне планування, методичні рекомендації
Орієнтовне календарне планування за підручником «Географія. 6 клас» (автор Гільберг Т.Г., Паламарчук Л.Б. 2014 р.)
Н.І.Чанцева. «Особливості вивчення географії у 6 класі»: презентація
В.М.Бойко, С.В.Міхелі. «Функції сучасного підручника для учнів 6 класу»: презентація
Конспекти уроків, дидактичний матеріал
О.О.Бєлкіна. План-конспект вступного уроку «Географія – наука про Землю» (6 клас)