Організація навчально-виховного процесу зі світової літератури в 6 класі (28.08.2014)

Відеозапис конференції на YouTube-каналі ІППО (1 год. 20 хв.)
Світова література. Навчальна програма для учнів 5–9 класів загальноосвітніх навчальних закладів
Лист МОН України від 07.03.14 №1/9-607 щодо відкликання листа від 5 вересня 2013 року №1/9-607 «Про використання навчальної літератури»
Лист МОН України від 01.07.2014 №1/9-343 «Про організацію навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладів і вивчення базових дисциплін в основній школі»
Рекомендації МОН України: з додатка 3 до листа Міністерства освіти і науки України від 01.07.2014 р. №1/9–343 (Світова література)