Організація навчального процесу в 1-му класі (2014-2015 н.р.)

Державний стандарт початкової загальної освіти
Навчальні програми для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою
Навчальні програми для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою
Лист Міністерства освіти і науки України №1/9-343 від 01.07.2014 «Про організацію навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах і вивчення базових дисциплін в основній школі»: початкова школа
Лист Міністерства освіти і науки України №1/9-303 від 11.06.14 «Про навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів та структуру 2014/2015 навчального року»
Лист Міністерства освіти і науки України №1/9-209 від 18.04.14 «Щодо використання робочих зошитів у початковій школі»
Лист Міністерства освіти і науки України №1/9-74 від 28.01.2014 «Щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів»
Лист Міністерства освіти і науки України №1/9-72 від 28.01.14 «Про недопущення перевантаження учнів початкових класів надмірним обсягом домашніх завдань»
Орієнтовне календарно-тематичне планування уроків у 1-му класі
Електронні версії підручників для 1-го класу

Методичні рекомендації
О.Кепканова. Готовність дитини до школи: складові успішного навчання
Л.Кравчук. Якщо у вашій сім’ї першокласник
Методичні рекомендації щодо роботи за новим «Букварем» авторів Захарійчук М.Д., Науменко В.О.
Методичні рекомендації щодо роботи за новим «Букварем» авторів Вашуленка М.С., Вашуленко О.В.
О.Полякова. Ігрова діяльність як засіб успішної адаптації першокласників до умов навчання у школі