Закони

Закон України Про охорону дитинства

Про місцеве самоврядування в Україні

Указ Президента України

Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді

Постанови Кабінету Міністрів України

Про затвердження переліку типів позашкільних навчальних закладів і Положення про позашкільний навчальний заклад

Про деякі питання Державної служби якості освіти України

Про деякі питання дитячо-юнацького військово-патріотичного виховання

Накази Міністерства освіти і науки України

Про Всеукраїнську краєзнавчу акцію учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» (№ 450 від 03.05.2018)

Про затвердження Положення про Всеукраїнський форум юних натуралістів (№ 372/404 від 19.03.2019)

Про затвердження Положення про порядок організації індивідуальної та групової роботи в позашкільних навчальних закладах (2004 р., 2009 р.)

Листи Міністерства освіти і науки України

Про приведення у відповідність експозиції музеїв, які перебувають у сфері управління Міністерства освіти і науки (від 20.08.2018 № 1/9-500)

Конкурси

Положення про Всеукраїнський конкурс «Джерело творчості»