Організація навчально-виховного процесу з трудового навчання в 2017-2018 н.р.

Програма з трудового навчання для загальноосвітніх навчальних закладів. 5-9 класи (2017 рік).
Орієнтовні календарно-тематичні плани занять та зміст тем, що вивчаються
1. Боринець Н. І. Про особливості орієнтовного календарно-тематичного планування занять (уроків) та зміст тем, що вивчаються, для учнів 5-9 класів.
2. Боринець Н. І. Орієнтовне календарно-тематичне планування занять та зміст тем, що вивчаються. 5 клас (обслуговуючі види праці).
3. Боринець Н. І. Орієнтовне календарно-тематичне планування занять та зміст тем, що вивчаються. 6 клас (обслуговуючі види праці).
4. Боринець Н. І. Орієнтовне календарно-тематичне планування уроків та зміст тем, що вивчаються. 7 клас (обслуговуючі види праці).
5. Боринець Н. І. Орієнтовне календарно-тематичне планування уроків та зміст тем, що вивчаються. 8 клас (обслуговуючі види праці).
6. Боринець Н. І. Орієнтовне календарно-тематичне планування уроків та зміст тем, що вивчаються. 9 клас (обслуговуючі види праці).
Методичні рекомендації
Боринець Н. І. Методичні рекомендації щодо викладання трудового навчання у 2017-2018 навчальному році.
Боринець Н. І. «Упровадження оновленої програми з трудового навчання для учнів 5-9-их класів у 2017-2018 навчальному році».

Корисна інформація для вчителів

1. У соціальній мережі Фейсбук:
• група «Трудове навчання в українській школі»;
Трудове навчання-об’єкти праці;
Випускні-трудове.
2. Електронний ресурс ІППО «Каталог електронних освітніх ресурсів».