Організація навчально-виховного процесу з трудового навчання в 2016-2017 н.р.

Програма трудового навчання для учнів 5-9 класів (зі змінами відповідно до розвантаження програм)
Додаток до листа Міністерства освіти і науки України від 17.08.2016 №1/9-437 «Щодо методичних рекомендацій про викладання предметів у загальноосвітніх навчальних закладах». Трудове навчання (технології). Креслення
Програми варіативних модулів. 5(6) класи. (Навчальна програма «Трудове навчання» для загальноосвітніх навчальних закладів, 5-9 класи за Державним стандартом базової та повної загальної середньої освіти)
Програми варіативних модулів. 7(8) класи. (Навчальна програма «Трудове навчання» для загальноосвітніх навчальних закладів, 5-9 класи за Державним стандартом базової та повної загальної середньої освіти)