Організація навчального процесу з російської мови в 5 класі (29.08.2013)

Нормативні документи:
Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти (Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. № 1392)Лист МОН № 1/9-368 від 24.05.13 «Про організацію навчально-виховного процесу у 5-х класах загальноосвітніх навчальних закладів і вивчення базових дисциплін в основній школі»

Рекомендації МОН України: Додаток 2 до листа Міністерства освіти і науки України від 24.05. 2013 №1/9-368: російська мова та мови національних меншин

Російська мова для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів із  українською мовою навчання (початок вивчення з 5 класу)

Російська мова для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів із українською мовою навчання

О.О.Ісаєва. Календарно-тематичне планування занять з російської мови в 5-му класі

Л.В.Давидюк. Календарно-тематичне планування на уроках російської мови шкіл з українською мовою навчання(курс 2-9)

В.О. Корсаков. Планування уроків російської мови у 5-му класі шкіл з українською мовою навчання

Методичні рекомендації, конспекти уроків

О.О.Ісаєва. Концепція підручника російської мови для 5 класу

О.О.Ісаєва. Презентація підручника

Ж.В.Клименко. Методичні рекомендації до підручника 5-го класу

О.Є.Бондарєва, Н.І.Ільїнська, В.І. Мацапура, Г.В. Битківська. Література (російська та світова)

Т.Т.Подолинна. Особливості викладання російської мови в 2013-2014 н.р.

Л.В.Давидюк. Основи роботи з сучасним підручником на уроках російської мови

Л.В.Давидюк та ін. Перший урок російської мови в 5-му класі

Л.В.Давидюк. Сучасний підручник на сучасному уроці російської мови

Л.В.Давидюк. Презентація підручника російської мови для 5 класу